| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| max. maks. acceleration przyśpieszenie | 100 g |
| Norma testowa | IEC62133 |
| kierunek wibracji | wibracje poziome i pionowe |
| maks. przemieszczenie | 51 mm |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kierunki wibracji | Trzy kierunki wolne wibracje |
| Czujnik przyspieszenia | 1 szt |
| Kanał wejściowy | 1 kanał |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Ładowanie | 300 kg |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m / s |
| Przemieszczenie | 75 mm |
| częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Ładowanie | 500 kg |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 3000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | Pionowy |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| siła wibracyjna | 10Nk |
|---|---|
| Kierunek wibracji | pionowo + poziomo |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Ruchomy rozmiar cewki | średnica 240 mm |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| siła wibracji | 10KN |
|---|---|
| Kontroler | WENZO |
| Częstotliwość | 5-3000 Hz |
| przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| kierunek wibracji | Wertykalny horyzontalny |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 100mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |