| siła sinusoidalna | 2000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Moc | 380v 3 fazy |
| siła sinusoidalna | 3000n do 200000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Przyśpieszenie | 100G |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 g |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Władza | Elektroniczny |
| kierunek wibracji | wibracje poziome |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Czujnik przyspieszenia | 1 proc. |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
|---|---|
| przyśpieszenie | 100 g |
| kierunek wibracji | Oś X, Y, Z |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy i bateria litowo-jonowa |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Strefa testowa | 1000L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -40 ~ + 150 stopni |
| Zakres wilgotności | 20~98% |
| skater | Otrząsacz wibracyjny |
| Tryb wibracji | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Władza | 380v 3 fazy |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | Trzy kierunki |
| Władza | 380v 3 fazy |
| Siła wstrząsu | 1000kgf(10000N) |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 270 KG |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Zakres częstotliwości | 3 Hz do 2000 Hz |
| Zastosowanie | Obrona, lotnictwo, części samochodowe, płytka drukowana, elektronika |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Battery Pack |
| frequency | 3~2500hz |