| siła sinusoidalna | 3000n do 200000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Przyśpieszenie | 100g |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła wibracyjna | 10Nk |
|---|---|
| Kierunek wibracji | pionowo + poziomo |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Ruchomy rozmiar cewki | średnica 240 mm |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Sine Force | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m / s |
| Przemieszczenie | 75 mm |
| częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Ładowanie | 500 kg |
| siła sinusoidalna | 3000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | pionowy |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| fabryka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 3000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | Pionowy |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 180 kg |
| spełniać normy | JIS-D1601-1995 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| Wibracja | 3 osie |
| Dostosowane wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001:2008 |