| siła wibracyjna | 30 KN |
|---|---|
| Zastosowanie | bateria |
| Standard testowy | IEC 60068-2-64 |
| Przyśpieszenie | 100G |
| test | Zaszokować |
| siła wibracyjna | 30000N |
|---|---|
| Kierunek wibracji | pionowe poziome |
| Aplikacja | Części samochodowe |
| Przemieszczenie | 51mm |
| Rozmiar tabeli | 1000*1000 mm |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | 3 osie |
| ciężar cewki ruchomej | 60,5 kg |
| Przesunięcie | 25 mm |
| max. maks. acceleration przyśpieszenie | 100 g |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Fala wibracyjna | sinus |
|---|---|
| Zastosowanie | Pakiet |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Kontroler | WENZO |
| Norma testowa | UN38.3, IEC62133, JIS D 1601, MIL-STD-810G |
|---|---|
| Aplikacja | Moduły akumulatorów litowo-jonowych |
| Władza | Elektroniczny |
| kierunek wibracji | X, Y, Z trójosiowe |
| Wibracja | 3 osie |
| siła sinusoidalna | 60000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 800 KG |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Władza | Elektroniczny |
| Norma testowa | IEC 68-2-6 |
| Wibracja | Pionowo i poziomo |
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |