| Fala wibracyjna | sinus |
|---|---|
| Aplikacja | Pakiet |
| Przyśpieszenie | 100g |
| Przemieszczenie | 25mm |
| Kontroler | WENZO |
| siła wibracyjna | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | 3 oś |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| Sine Force | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m / s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Ładowanie | 500 kg |
| Zakres częstotliwości | 5Hz do 3500 Hz |
|---|---|
| Max. Przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie uderzenia | 25 mm |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| siła wibracji | 3000N |
|---|---|
| Zastosowanie | Akumulator |
| Standardowy | Norma UN38.3 |
| Rodzaj | Elektro-magnetyczne |
| kierunek wibracji | X, Y, Z trójosiowe |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
|---|---|
| kierunek wibracji | Oś X, Y, Z |
| przyśpieszenie | 1 proc. |
| Wpływ | 1 kanał |
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| siła wibracyjna | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | Pionowo + Poziomo |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Standard testowy | Norma ISTA ASTM |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| siła wibracyjna | Dostosowane |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 g |