| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kierunki wibracji | Trzy kierunki wolne wibracje |
| Czujnik przyspieszenia | 1 szt |
| Kanał wejściowy | 1 kanał |
| siła sinusoidalna | 60000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 600 kg |
| standard | mil-std 810G |
|---|---|
| vibration force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| application | Electromechanical Products |
| Frequency range | 2~2500HZ |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa |
|---|---|
| siła wibracyjna | 20 KN |
| Metoda kontroli | Kontrola komputera |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa |
|---|---|
| siła wibracyjna | 20 KN |
| Metoda kontroli | Kontrola komputera |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa |
|---|---|
| siła wibracyjna | 20 KN |
| Metoda kontroli | Kontrola komputera |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 50000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa lub x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 2700 Hz |
| losowa siła | 3000kg.f |
|---|---|
| kierunek wibracji | Wibracje pionowe + poziome |
| Metoda kontroli | Sterowanie wzmacniaczem cyfrowym |
| Zastosowanie | LED, CZĘŚCI SAMOCHODOWE, AKUMULATOR |
| Rozmiar stołu wibracyjnego | Można je dostosować |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Zastosowanie | Akumulator |
| siła uderzenia | 12000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | test drgań pionowych poziomych |
| Standardowy | UN 38.3 IEC 62133 |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Przesunięcie | 25 mm |