| siła uderzenia | 12000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | test drgań pionowych poziomych |
| Standardowy | UN 38.3 IEC 62133 |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Typ | Maszyna do testowania udarności |
|---|---|
| Dokładność | 0.1 |
| Moc | 10 kW |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Woltaż | 380 V |
| Sine Force | 3000N |
|---|---|
| Ekspander pionowy | 500 * 500 mm |
| Poziomy stół ślizgowy | 500 * 500 mm |
| Prędkość | 1,6 m / s |
| Przemieszczenie | 25 |
| ciężar ruchomej cewki | 14 kg |
|---|---|
| Siła wstrząsu | 1000kgf(10000N) |
| Maksymalne obciążenie | 270 KG |
| Maksymalne przyspieszenie | 100 gramów |
| Zastosowanie | Obrona, lotnictwo, części samochodowe, płytka drukowana, elektronika |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | 3 osie |
| ciężar cewki ruchomej | 60,5 kg |
| Przesunięcie | 25 mm |
| max. maks. acceleration przyśpieszenie | 100 g |
| spełniać normy | Jis D1601 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Aplikacja | Części samochodowe |
| Wibracja | Pionowe i poziome |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| ładowanie | 270 kg |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Ładowanie | 300 kg |
| vibration force | 600kgf |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |