| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Zastosowanie | akumulator, części samochodowe |
| Norma testowa | Norma MIL-STD |
| przyśpieszenie | 100 g |
| badanie | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | X, Y, Z trzy osie |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Norma testowa | MIL STD 810G |
| Przesunięcie | 100mm |
| siła wibracji | 20KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje poziome |
| Zastosowanie | Automobilowy |
| Użycie | test wibracji o wysokiej częstotliwości |
| Norma testowa | MIL STD 810G |
| siła wibracji | 3KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | 3 osie |
| Zastosowanie | akumulator litowy |
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | pionowo + poziomo |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Inne nazwy | Otrząsacz wibracyjny |
| badanie | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~2800 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Standardowy | mil-std 810G |
|---|---|
| siła wibracji | 20KN |
| Użycie | Maszyna do testowania wibracji |
| Nazwa produktu | Cena maszyny do testowania drgań elektromagnetycznych |
| Zakres częstotliwości | 2~2500 Hz |
| siła wibracyjna | 30 KN |
|---|---|
| Zastosowanie | bateria |
| Standard testowy | IEC 60068-2-64 |
| Przyśpieszenie | 100G |
| test | Zaszokować |
| siła wibracji | 30000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Zastosowanie | pakiet baterii |
| spełniać normy | IEC62133 |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| przyśpieszenie | 100 g |
| kierunek wibracji | 3 osie |
| Metoda operacji | Wzmacniacz |
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |