| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | Pionowy |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 250 kg |
| siła uderzenia | 1200N |
|---|---|
| kierunek wibracji | test drgań pionowych poziomych |
| Standardowy | Norma ISTA |
| Zastosowanie | Opakowanie |
| Przesunięcie | 25 mm |
| siła wibracyjna | 30 KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 5 ~ 2800 Hz |
| Przemieszczenie | 100 mm |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| MAX LOAD | 500 kg |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Oś XYZ |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła uderzenia | 1200N |
|---|---|
| kierunek wibracji | test drgań pionowych poziomych |
| Standardowy | UN 38.3 IEC 62133 |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Przesunięcie | 25 mm |
| siła wibracyjna | 10 KN |
|---|---|
| Kontroler | WENZO |
| Częstotliwość | 5-3000 Hz |
| Przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła wibracyjna | 10Nk |
|---|---|
| Kierunek wibracji | pionowo + poziomo |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Ruchomy rozmiar cewki | średnica 240 mm |
| Przemieszczenie | 51 mm |