| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
|---|---|
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kontroler | Venzo-820 |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe |
| Norma testowa | Norma EN 60068-2-6 |
|---|---|
| Zastosowanie | akumulator litowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | ISO 9001:2015 |
| Funkcja | Test drgań sinusoidalnych |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Części elektryczne |
| siła sinusoidalna | 10000N |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Maks. prędkość | 1,8 m/s |
| siła wibracyjna | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | pionowo + poziomo |
| Aplikacja | Urządzenia elektryczne |
| Inna nazwa | Otrząsacz wibracyjny |
| test | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| siła wibracji | 10000N |
|---|---|
| Zastosowanie | Pakiet |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Norma testowa | ISTA |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Zastosowanie | LED, CZĘŚCI SAMOCHODOWE, AKUMULATOR |
|---|---|
| Norma testowa | MIL-STD-810, RTCA DO-160 |
| Funkcja | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Siła wyjściowa | 3000~100000N |
| Maksymalne przyspieszenie twornika | 100 gramów |
|---|---|
| Model | Seria ES |
| Zakres częstotliwości | 3 Hz - 2000 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Maksymalny ładunek | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |