| standard | RTCA DO-160 |
|---|---|
| application | Automotive Parts |
| max. frequency | 2800hz |
| max.acceleration | 100g |
| displacement | 75mm |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowo + Poziomo |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| moc | 380V 3-fazowy 5-przewodowy |
| Zakres częstotliwości (Hz) | 3 ~ 3500 |
| prędkość znamionowa (m / s) | 1,2 ~ 1,8 |
| Zakres temperatury | -70 ° C do 150 ° C |
| siła wibracyjna | Dostosowane |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła wibracji | 10KN |
|---|---|
| Kontroler | WENZO |
| Częstotliwość | 5-3000 Hz |
| przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| kierunek wibracji | Wertykalny horyzontalny |
| Dokładność | 0.1 |
|---|---|
| Moc | 40kva |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Woltaż | 380 V |
| Kierunek wibracji | Poziomy pionowy |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | pionowy |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |