| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | pionowy |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła wibracji | niestandardowe |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Władza | 380 V, 3 fazy |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| ładowanie | 270 kg |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | pionowy |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| załadunek | 270 kg |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kierunki wibracji | Trzy kierunki wolne wibracje |
| Czujnik przyspieszenia | 1 szt |
| Kanał wejściowy | 1 kanał |
| Maksymalna prędkość | 1,6 m/s |
|---|---|
| ciężar cewki ruchomej | 3,5 kg |
| Moc wentylatora chłodzącego | 3kW |
| Zasilacz | AC380V |
| Kierunek wibracji | Pionowo + Poziomo |
| Dokładność | 0.1 |
|---|---|
| Moc | 40kva |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Woltaż | 380 V |
| Kierunek wibracji | Poziomy pionowy |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 100mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| ładowanie | 270 kg |