| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Załadunek | 270 kg |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 180 kg |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| ładowanie | 270 kg |
| siła wibracji | niestandardowe |
|---|---|
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| Materiał opakowaniowy | Obudowa z polidrewna |
| Wibracja | Poziomy i pionowy |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | Oś XYZ |
| Władza | 380v 3 fazy |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 180 kg |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Norma testowa | norma iec 60068 |
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przesunięcie | 100mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 3 Hz do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| bezpośrednio | x, y, z |
| poruszające się zwijanie | 30 kg |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 180 kg |
| Max. Obciążenie | 100 kg |
|---|---|
| Amplituda testu | 0 ~ 100 mm |
| Analiza danych | FFT, PSD itp. |
| Czas testu | 0 ~ 9999min |
| Max. Siła | 1000n |