| siła wibracji | 3000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | części elektroniczne |
| Inne nazwy | Stół wibracyjny |
| badanie | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Strefa testowa | 1000L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -40 ~ + 150 stopni |
| Zakres wilgotności | 20~98% |
| skater | Otrząsacz wibracyjny |
| Tryb wibracji | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kierunki wibracji | Trzy kierunki wolne wibracje |
| Czujnik przyspieszenia | 1 szt |
| Kanał wejściowy | 1 kanał |
| Zakres częstotliwości | 5Hz do 3500 Hz |
|---|---|
| Max. Przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie uderzenia | 25 mm |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| Zakres częstotliwości | 5Hz do 3500 Hz |
|---|---|
| Maksymalne przyspieszenie | 1000m/s2 |
| Maksymalna prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie uderzenia | 25 mm |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| Wibracja | wibracje pionowe |
| Rozmiar tabeli | 600x600mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Częstotliwość | 5-3000 Hz |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| Wibracja | wibracje pionowe |
| Rozmiar tabeli | 600x600mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Częstotliwość | 5-3000 Hz |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| siła sinusoidalna | 50000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa lub x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 2700 Hz |
| siła sinusoidalna | 10 KN |
|---|---|
| Interfejs | angielski |
| Fala wibracyjna | Sinus i losowe |
| Częstotliwość | 2500 Hz |
| Zastosowanie | Pakiet |