| System sterowania | Ręczny, automatyczny |
|---|---|
| Maksymalne przemieszczenie | 50 mm |
| Maksymalna siła | 1000 N |
| Typ testu | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Pozyskiwanie danych | W czasie rzeczywistym, po teście |
| Nazwa produktu | Stół wibracyjny |
|---|---|
| Model | ES-10 |
| częstotliwość | 3 Hz do 2000 Hz |
| Rozmiar tabeli | Dostosowane |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |
| siła sinusoidalna | 3000n do 200000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Przyśpieszenie | 100G |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 5 Hz do 3000 Hz |
| Przemieszczenie uderzenia | 51 mm |
| ciężar cewki ruchomej | 14 kg |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Władza | 380v 3 fazy |
| Strefa testowa | 1500L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -70 ~ + 180 stopni |
| Wytrząsarka wibracyjna | 3KN ~ 100KN w zależności od potrzeb |
| Moc | 380V |
| Tryb wibracji | sinus, losowy, szok |