| Max. prędkość | 1,6 m/s |
|---|---|
| ciężar cewki ruchomej | 3,5 kg |
| Moc wentylatora chłodzącego | 3kW |
| Zasilacz | AC380V |
| Kierunek wibracji | Pionowo + Poziomo |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Oś XYZ |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| siła wibracji | niestandardowe |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| siła sinusoidalna | 32000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm lub dostosowane |
| Kierunek wibracji | pionowe lub x, y, z |
| Nazwa produktu | Wytrząsacz elektrodynamiczny |
|---|---|
| Zastosowanie | Obrona, lotnictwo, części samochodowe, płytka drukowana, elektronika |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Zakres częstotliwości | 3 Hz do 2000 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Władza | 380v 3 fazy |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 2500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |