| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | 3 osie |
| ciężar cewki ruchomej | 60,5 kg |
| Przesunięcie | 25 mm |
| max. maks. acceleration przyśpieszenie | 100 g |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| break | ASLi |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Wibracja | 3 osie |
|---|---|
| siła wibracji | niestandardowe |
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| Maksymalne obciążenie | 450kg |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa |
|---|---|
| siła wibracyjna | 20 KN |
| Metoda kontroli | Kontrola komputera |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa |
|---|---|
| siła wibracyjna | 20 KN |
| Metoda kontroli | Kontrola komputera |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
|---|---|
| Użycie | symulacja badań wibracyjnych |
| kierunek wibracji | x y z |
| Maks. prędkość | 1,6 m/s |
| ruchoma cewka | 60,5 kg |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa |
|---|---|
| siła wibracyjna | 20 KN |
| Metoda kontroli | Kontrola komputera |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Battery Pack |
| frequency | 3~2500hz |
| siła sinusoidalna | 40KN |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |