| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | pionowy |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Załadunek | 300 kg |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Aplikacja | Laboratorium B+R |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| załadunek | 300 kg |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Wertykalny horyzontalny |
| ciężar cewki ruchomej | 60,5 kg |
| Przesunięcie | 25 mm |
| max. maks. acceleration przyśpieszenie | 100 g |
| siła wibracyjna | Dostosowane |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
|---|---|
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kontroler | Venzo-820 |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
|---|---|
| Użycie | symulacja badań wibracyjnych |
| kierunek wibracji | x y z |
| Maks. prędkość | 1,6 m/s |
| ruchoma cewka | 60,5 kg |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| Strefa testowa | 216L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -70~+180 stopni. |
| Zakres wilgotności | 10 ~ 98% |
| skater | Otrząsacz wibracyjny |
| Tryb wibracji | sinusoidalny, przypadkowy, szok |