| siła wibracyjna | Dostosowane |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła wibracji | 3000N |
|---|---|
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Zakres częstotliwości | 3-3500 Hz |
| przemieszczenie | 40 mm |
| Maks. prędkość | 1,6 m/s |
| Maksymalne obciążenie | 270 KG |
|---|---|
| Maksymalne przyspieszenie | 100 gramów |
| Nazwa produktu | Wytrząsacz elektrodynamiczny |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Zastosowanie | Obrona, lotnictwo, części samochodowe, płytka drukowana, elektronika |
| Nazwa produktu | Wytrząsacz elektrodynamiczny |
|---|---|
| Zastosowanie | Obrona, lotnictwo, części samochodowe, płytka drukowana, elektronika |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Zakres częstotliwości | 3 Hz do 2000 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
|---|---|
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kontroler | Venzo-820 |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe |
| Strefa testowa | 1000L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -40 ~ + 150 stopni |
| Zakres wilgotności | 20~98% |
| skater | Otrząsacz wibracyjny |
| Tryb wibracji | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Strefa testowa | 1000L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -70 ~ + 150 stopni |
| Zakres wilgotności | 20~98% |
| skater | Otrząsacz wibracyjny |
| Tryb wibracji | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Strefa testowa | 1000L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -40 ~ + 150 stopni |
| Zakres wilgotności | 20~98% |
| skater | Otrząsacz wibracyjny |
| Tryb wibracji | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Trójosiowy |
| przyśpieszenie | 100 g |
| SZOK ODPORNOŚCI | Urządzenie izolujące wstrząsy |
| Przesunięcie | Sinusoidalne i losowe duże przemieszczenie |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
|---|---|
| Użycie | symulacja badań wibracyjnych |
| kierunek wibracji | x y z |
| Maks. prędkość | 1,6 m/s |
| ruchoma cewka | 60,5 kg |