| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Zastosowanie | Akumulator |
| Norma testowa | IEC 60068-2-64 |
| przyśpieszenie | 100 g |
| badanie | Zaszokować |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa lub x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła wibracji | 20KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Standard | MIL STD 810G, MIL STD 810F |
| Maks. przemieszczenie | 51 mm |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 6KN |
|---|---|
| Standard | Norma JIS D1601 |
| Rodzaj | Elektro-magnetyczne |
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe, opakowania |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła wibracji | 3KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Zastosowanie | monitor |
| Norma testowa | MIL STD 810F |
| Przesunięcie | 25 mm |
| losowa siła | 3000N |
|---|---|
| przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Wymiar | 730*550*650mm dł.*szer.*wys |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 900 x wys. 500 x gł. 600 mm |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | Szer. 1400 x wys. 950 x gł. 1200 mm |
| Tom | 270 litrów |
| Próba soli | NSS ACSS |
| Objętość sprayu | 1,0 ~ 2,0 ml /80 cm2 /h |