| System sterowania | Sterowanie cyfrowe |
|---|---|
| System chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Wymiar | 500 mm x 500 mm x 500 mm |
| Zakres częstotliwości | 10 Hz - 2000 Hz |
| Materiał | Stopy aluminium |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Trójosiowy |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Norma testowa | MIL STD 810G |
| Przesunięcie | Sinusoidalne i losowe duże przemieszczenie |
| siła sinusoidalna | 10KN |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 5 Hz do 3000 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| kierunek wibracji | Wibracje pionowe + wibracje poziome |
| Aplikacja | materila, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| Napięcie | 380V |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł wojskowy, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| siła wibracji | 10KN |
|---|---|
| Kontroler | WENZO |
| Częstotliwość | 5-3000 Hz |
| przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| kierunek wibracji | Wertykalny horyzontalny |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | Paczka baterii |
| Częstotliwość | 3~2500 Hz |
| siła wibracji | niestandardowe |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Władza | 380 V, 3 fazy |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Załadunek | 300 kg |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |