| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przesunięcie | 75 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| załadunek | 180 kg |
| Wymiar wewnętrzny | Szer. 900 x wys. 500 x gł. 600 mm |
|---|---|
| Wymiar zewnętrzny | Szer. 1400 x wys. 950 x gł. 1200 mm |
| Tom | 270 litrów |
| Próba soli | NSS ACSS |
| Objętość sprayu | 1,0 ~ 2,0 ml /80 cm2 /h |
| siła wibracyjna | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | 3 oś |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| Przemieszczenie | 25mm |
| Max. Przyśpieszenie | 100g |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| spełniać normy | ISTA |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Standardowy | mil-std 810G |
|---|---|
| siła wibracji | 20KN |
| Użycie | Maszyna do testowania wibracji |
| Zastosowanie | Produkty elektromechaniczne |
| Zakres częstotliwości | 2~2500 Hz |
| Zakres temperatur | RT+10°C~80°C (opcjonalnie 80°C ~150°C) |
|---|---|
| Dokładność temperatury | ± 0,5 ℃ |
| Rozdzielczość temperatury | 0,1 ℃ |
| Jednolitość temperatury | ± 2,5 ℃ |
| Szybkość wzrostu temperatury | 0,1 ~ 3,0 (°C/min) |
| Siła | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Aplikacja | Opakowanie |