| Siła | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Aplikacja | Opakowanie |
| Zasilanie | AC 220v / AC380 |
|---|---|
| Ciśnienie trzpienia | 0,0 kg/cm ~ 2,0 kg/cm (+101,3 Kpa) |
| Zakres temperatur | 100°C~135°C |
| Ciśnienie względne | Wyświetl wartości na manometrze |
| Ciśnienie absolutne | 100 Kpa + wartości wyświetlane |
| Moc | 20 kW |
|---|---|
| Woltaż | 380 V |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Prędkość ogrzewania | 3°C/min |
| Prędkość chłodzenia | 1°C/min |
| Wymiar wewnętrzny | Szer.400*wys.350*gł.350mm |
|---|---|
| Objętość | 49L |
| Zakres temperatury | -65~150C |
| Czas przywracania temperatury | w ciągu 5 minut |
| Czas konwersji | w ciągu 5S |
| Wsparcie dostosowane | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 32000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm lub dostosowane |
| Kierunek wibracji | pionowe lub x, y, z |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
|---|---|
| ciężar cewki ruchomej | 3,5 kg |
| Moc wentylatora chłodzącego | 3kW |
| Znamionowa siła sinusoidalna | 3000 N |
| Znamionowa siła losowa | 3000 N |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Zastosowanie | Akumulator |
| Norma testowa | IEC 60068-2-64 |
| przyśpieszenie | 100 g |
| badanie | Zaszokować |