| siła sinusoidalna | 32000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm lub dostosowane |
| Kierunek wibracji | pionowe lub x, y, z |
| Zmuszać | 6KN |
|---|---|
| Standardowy | Norma JIS D1601 |
| Rodzaj | Elektro-magnetyczne |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Zastosowanie | doprowadził |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła wibracji | 3000N |
|---|---|
| Kierunek wibracji | 3 osie |
| Tryb wibracji | Sinus losowy |
| przemieszczenie | 25 mm |
| Średnica ruchomej cewki | 230mm |
| siła wibracji | 3KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | 3 osie |
| Zastosowanie | akumulator litowy |
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| siła sinusoidalna | 3000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | Pionowy |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Wibracja | 3 oś |
|---|---|
| siła wibracyjna | Dostosowane |
| Rozmiar tabeli | Dostosowane |
| MAX LOAD | 450 kg |
| Aplikacja | Bateria |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przemieszczenie | 75mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 500 kg |