| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Trzy kierunki |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła wibracji | 6KN |
|---|---|
| Zastosowanie | Akumulator |
| Norma testowa | IEC 60068-2-64 |
| przyśpieszenie | 100 g |
| badanie | Zaszokować |
| Siła wibracji | 30kN |
|---|---|
| Podanie | Bateria |
| Standard testowy | IEC 60068-2-64 |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |
| Test | Zaszokować |