| siła sinusoidalna | 600 kg |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 180 kg |
| Władza | 380 V, 3 fazy |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 5~3500 Hz |
| Norma testowa | MIL-STD-202 Metoda 213 |
| Wibracja | Pionowo i poziomo |
| Rozmiar tabeli | 600x600mm |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Ładowanie | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Ładowanie | 300 kg |
| siła wibracji | niestandardowe |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Władza | 380 V, 3 fazy |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
|---|---|
| przyśpieszenie | 100 g |
| kierunek wibracji | Oś X, Y, Z |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy i bateria litowo-jonowa |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| siła wibracji | 30000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | części samochodowe |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 1000*1000mm |