| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| kierunek wibracji | Oś XYZ |
|---|---|
| Fala wibracyjna | Losowy sinus |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 800*800mm |
| Zastosowanie | części elektroniczne |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 250 kg |
| Norma testowa | MIL-STD-202 Metoda 213 |
|---|---|
| Przesunięcie | 100mm |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| spełniać normy | JIS-D1601-1995 |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| Wibracja | 3 osie |
| świadectwo | ISO 9001:20015, CE |
|---|---|
| Wibracja | 3 osie |
| siła wibracji | niestandardowe |
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| Standardowy | ISO 16750 |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | pionowe poziome |
| Aplikacja | Pakiet akumulatora |
| Częstotliwość | 3 ~ 2500 Hz |