| Fala wibracyjna | Losowe testy wibracji |
|---|---|
| Zastosowanie | Pakiet |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Kontroler | WENZO |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 180 kg |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | układ do testów wibracyjnych |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| max. maks. acceleration przyśpieszenie | 100 g |
| Norma testowa | IEC62133 |
| kierunek wibracji | wibracje poziome i pionowe |
| maks. przemieszczenie | 51 mm |
| siła sinusoidalna | 30KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Normy testowe | DO-160F MIL-STD-810 |
| Rozmiar tabeli | 800*800mm |
| Maks. przemieszczenie | 100mm |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| przyśpieszenie | 100 g |
| kierunek wibracji | 3 osie |
| Metoda operacji | Wzmacniacz |
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| Władza | Elektroniczny |
|---|---|
| siła wibracji | 6000N |
| Rodzaj | Typ wysokiej częstotliwości |
| Wibracja | 3 osie |
| Platforma | 600*600mm |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa |
|---|---|
| siła wibracyjna | 20 KN |
| Metoda kontroli | Kontrola komputera |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |