| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~2800 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| przyśpieszenie | 100 g |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~2800 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| przyśpieszenie | 100 g |
| siła wibracji | 20KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Standardowy | MIL STD 810G, MIL STD 810F |
| Maks. przemieszczenie | 51 mm |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Norma testowa | Norma EN 60068-2-6 |
|---|---|
| Zastosowanie | akumulator litowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | ISO 9001:2015 |
| Funkcja | Test drgań sinusoidalnych |
| siła uderzenia | 1200N |
|---|---|
| kierunek wibracji | test drgań pionowych poziomych |
| Standardowy | UN 38.3 IEC 62133 |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Przesunięcie | 25 mm |
| kierunek wibracji | Pionowa |
|---|---|
| przyśpieszenie | 100 g |
| ciężar cewki ruchomej | 3,5 kg |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
| Użycie | test wibracji o wysokiej częstotliwości |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| max. maks. acceleration przyśpieszenie | 100 g |
| Norma testowa | IEC62133 |
| kierunek wibracji | wibracje poziome i pionowe |
| maks. przemieszczenie | 51 mm |
| siła uderzenia | 12000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | test drgań pionowych poziomych |
| Standardowy | UN 38.3 IEC 62133 |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Funkcja | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
|---|---|
| Maksymalne przyspieszenie twornika | 100 gramów |
| Maksymalny ładunek | 300 kg |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Norma testowa | MIL-STD-810, RTCA DO-160 |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa |
|---|---|
| siła wibracyjna | 20 KN |
| Metoda kontroli | Kontrola komputera |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |