| Nazwa produktu | Mechaniczna maszyna uderzeniowa |
|---|---|
| Kierunek szoku | Osiowy, poziomy, pionowy |
| Czas trwania szoku | Do 10 ms |
| siła uderzenia | Do 1500G |
| Akcesoria do testów wstrząsowych | Akcesoria do testów wstrząsowych |
| kierunek wibracji | Oś XYZ |
|---|---|
| Fala wibracyjna | Losowy sinus |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 800*800mm |
| Zastosowanie | części elektroniczne |
| max. maks. sample size wielkość próbki | Szer.1000*wys.800*gł.1000mm |
|---|---|
| Max. Maks. load Załaduj | 60kg/ 80kg/ 100kg |
| Wysokość spadku | 300 ~ 1500 mm |
| Zastosowanie | Opakowanie |
| prędkość spadania | Swobodny spadek |
| Max. wielkość próbki | W1000*H800*D1000mm |
|---|---|
| Maks. Obciążenie | 60 kg/ 80 kg/ 100 kg |
| Wysokość spadku | 300 ~ 1500 mm |
| Zastosowanie | Opakowanie |
| prędkość upadku | Wolny upadek |