| Dokładność | 0.1 |
|---|---|
| Moc | 10 kW |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Woltaż | 380 V |
| Maksymalne przyspieszenie | 1000 m/s2 (bez obciążenia) |
| Zakres częstotliwości | 5Hz do 3500 Hz |
|---|---|
| Max. Przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie uderzenia | 25 mm |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Władza | 380v 3 fazy |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| Aplikacja | Pakiet |
| kierunek wibracji | 3 osie |
| Norma testowa | jest 2a |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Dostosowane wsparcie | OEM |
|---|---|
| spełniać normy | ISTA |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| Wibracja | wibracje pionowe |
| Rozmiar tabeli | 600x600mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Częstotliwość | 5-3000 Hz |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~2800 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| przyśpieszenie | 100 g |
| vibration method | Sine &Random Vibration |
|---|---|
| vibration direction | XYZ Axis |
| frequency | 3~3000HZ |
| displacement | 51mm |
| application | Battery |
| Typ | Maszyna do testowania udarności |
|---|---|
| Dokładność | 0.1 |
| Moc | 10 kW |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Woltaż | 380 V |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |