| vibration force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 5~2800 Hz |
| displacement | 100 mm |
| speed | 1.8 m/s |
| max load | 500 kg |
| siła sinusoidalna | 3000N ~ 150000N |
|---|---|
| Wymiar | 730 * 550 * 650 mm L * W * H lub dostosowane |
| Rozmiar tabeli | 300*300mm |
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| Władza | AC380V, 3 fazy 5 linii |
| siła sinusoidalna | 6KN |
|---|---|
| Standard | Norma JIS D1601 |
| Rodzaj | Elektro-magnetyczne |
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe, opakowania |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 5~2800 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Zastosowanie | Pakiet |
| kierunek wibracji | Wertykalny horyzontalny |
| Siła wibracji | 30kN |
|---|---|
| Podanie | Bateria |
| Standard testowy | IEC 60068-2-64 |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |
| Test | Zaszokować |
| siła wibracji | 6KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | XYZ Trzy osie |
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| siła wibracji | 20KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 5~2800 Hz |
| Przesunięcie | 100 mm |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Norma testowa | ISTA 3A |
| siła sinusoidalna | 3000n ~ 150000N |
|---|---|
| Wymiar | 730*550*650 mm l*w*h lub dostosowane |
| Rozmiar tabeli | 300*300MM |
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| Moc | AC380V, 3 fazowe linie |
| Standardowy | mil-std 810G |
|---|---|
| siła wibracji | 20KN |
| Użycie | Maszyna do testowania wibracji |
| Zastosowanie | Produkty elektromechaniczne |
| Zakres częstotliwości | 2~2500 Hz |
| standard | mil-std 810G |
|---|---|
| vibration force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| application | Electromechanical Products |
| Frequency range | 2~2500HZ |