| vibration force | 600kgf |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| siła wibracji | 10000N |
|---|---|
| Zastosowanie | Pakiet |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Norma testowa | ISTA |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~2800 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | Oś XYZ |
| przyśpieszenie | 100 g |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| max. maks. acceleration przyśpieszenie | 100 g |
| Norma testowa | IEC62133 |
| kierunek wibracji | wibracje poziome i pionowe |
| maks. przemieszczenie | 51 mm |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| max. maks. acceleration przyśpieszenie | 100 g |
| Norma testowa | IEC62133 |
| kierunek wibracji | wibracje poziome i pionowe |
| maks. przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
|---|---|
| Użycie | symulacja badań wibracyjnych |
| kierunek wibracji | x y z |
| Maks. prędkość | 1,6 m/s |
| ruchoma cewka | 60,5 kg |
| siła wibracji | 6KN |
|---|---|
| Częstotliwość | 5-3500 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| Norma testowa | MIL STD 810F |
| siła uderzenia | 1200N |
|---|---|
| kierunek wibracji | test drgań pionowych poziomych |
| Standard | Norma ISTA |
| Aplikacja | Opakowanie |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Metoda wibracji | Sinus i losowe wibracje |
|---|---|
| Podanie | części elektryczne |
| Sine Force | 20000N |
| częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Max. | 2,0 m / s |
| siła wibracji | 3000N |
|---|---|
| Zastosowanie | Akumulator |
| Standardowy | Norma UN38.3 |
| Rodzaj | Elektro-magnetyczne |
| kierunek wibracji | X, Y, Z trójosiowe |