| losowa siła | 30KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Max. Maks. load Załaduj | 450kg |
| Częstotliwość | 5~2800 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Części elektryczne |
| siła sinusoidalna | 1000N |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Maks. prędkość | 1,8 m/s |
| siła sinusoidalna | 3000N ~ 150000N |
|---|---|
| Wymiar | 730 * 550 * 650 mm L * W * H lub dostosowane |
| Rozmiar tabeli | 300*300mm |
| Zastosowanie | Części samochodowe |
| Władza | AC380V, 3 fazy 5 linii |
| Siła | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Aplikacja | Opakowanie |
| Fala wibracyjna | sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Częstotliwość | 2000 Hz |
| kierunek wibracji | poziomy |
| ruchoma cewka | Dia. Śr. 30mm 30mm |
| Aplikacja | LED, części samochodowe, pakiet |
| Fala wibracyjna | sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Częstotliwość | 2000 Hz |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| ruchoma cewka | Dia. Śr. 30mm 30mm |
| Zastosowanie | karton, opakowanie, ładunek, bagaż |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | X, Y, Z trzy osie |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Norma testowa | MIL STD 810G |
| Przesunięcie | 100mm |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| vibration direction | X,Y,Z Three Axis |
| acceleration | 100g |
| test standard | MIL STD 810G |
| Displacement | 100mm |
| Max. Przyśpieszenie | 100g |
|---|---|
| Przemieszczenie | 51mm |
| Metoda kontroli | komputer + system sterowania |
| Tryb wibracji | Wibracje sinusoidalne i losowe |
| Aplikacja | Części samochodowe |
| siła wibracji | 6KN |
|---|---|
| Zastosowanie | Akumulator |
| Norma testowa | IEC 60068-2-64 |
| przyśpieszenie | 100 g |
| badanie | Zaszokować |