| Standardowy | mil-std 810G |
|---|---|
| siła wibracji | 20KN |
| Użycie | Maszyna do testowania wibracji |
| Zastosowanie | Produkty elektromechaniczne |
| Zakres częstotliwości | 2~2500 Hz |
| standard | mil-std 810G |
|---|---|
| vibration force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| application | Electromechanical Products |
| Frequency range | 2~2500HZ |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| Aplikacja | Pakiet |
| kierunek wibracji | 3 osie |
| Norma testowa | jest 2a |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
|---|---|
| Stosowanie | symulacja badań wibracyjnych |
| Kierunek wibracji | x y z |
| Maks. Prędkość | 1,6 m/s |
| ruchoma cewka | 6,5 kg |
| siła wibracyjna | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | 3 oś |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| Przemieszczenie | 25mm |
| Max. Przyśpieszenie | 100g |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
|---|---|
| Stosowanie | symulacja badań wibracyjnych |
| Kierunek wibracji | x y z |
| Maks. Prędkość | 1,6 m/s |
| ruchoma cewka | 6,5 kg |
| siła wibracyjna | 300kgf |
|---|---|
| Częstotliwość | 5~3500 Hz |
| Materiał stołu | Stop aluminium |
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
| Aplikacja | Bateria |
| siła wibracyjna | 6k |
|---|---|
| Częstotliwość | 5-3500 Hz |
| Przemieszczenie | 51mm |
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
| Standard testowy | MIL STD 810F |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Aplikacja | Części elektryczne |
| siła sinusoidalna | 10000N |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Maks. prędkość | 1,8 m/s |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Zastosowanie | Części elektryczne |
| siła sinusoidalna | 10000N |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Maks. prędkość | 1,8 m/s |