| Norma testowa | MIL-STD-202 Metoda 213 |
|---|---|
| Przesunięcie | 100mm |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Władza | 380 V, 3 fazy |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 5~3500 Hz |
| Norma testowa | MIL-STD-202 Metoda 213 |
| Wibracja | Pionowo i poziomo |
| Rozmiar tabeli | 600x600mm |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 3 Hz do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Bezpośrednio | x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100G |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | pionowy |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 3 Hz do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Bezpośrednio | x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100G |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |