| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| vibration force | 10KN |
|---|---|
| vibration direction | Vertical horizontal Vibration |
| standard | IEC60068-2-27 |
| application | Auto Part, LED Lighting, battery |
| vibration table | 600*600mm |
| kierunek wibracji | Pionowa |
|---|---|
| przyśpieszenie | 100 g |
| ciężar cewki ruchomej | 3,5 kg |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
| Użycie | test wibracji o wysokiej częstotliwości |
| Fala wibracyjna | sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Częstotliwość | 2000 Hz |
| kierunek wibracji | poziomy |
| ruchoma cewka | Dia. Śr. 30mm 30mm |
| Aplikacja | LED, części samochodowe, pakiet |
| Zmuszać | 3000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Przesunięcie | 40mm |
| Max. Maks. load Załaduj | 100 kg |
| kierunek wibracji | 3-osiowe |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | X, y, z trzy osi |
| Przyśpieszenie | 100g |
| Standard testowy | MIL STD 810G |
| Przemieszczenie | 100mm |
| losowa siła | 20KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | Wibracje pionowe + poziome |
| Max. Maks. load Załaduj | 300 kg |
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| Przesunięcie | 51 mm |
| losowa siła | 30KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | Wibracje pionowe + poziome |
| Metoda kontroli | Sterowanie wzmacniaczem cyfrowym |
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Rozmiar stołu wibracyjnego | Można je dostosować |
| losowa siła | 30KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Tryb | Elektro-magnetyczne |
| Zastosowanie | Laboratorium |
| Rozmiar stołu wibracyjnego | 800*800 |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| max. maks. acceleration przyśpieszenie | 100 g |
| Norma testowa | IEC62133 |
| kierunek wibracji | wibracje poziome i pionowe |
| maks. przemieszczenie | 51 mm |