| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Zastosowanie | Akumulator |
| Norma testowa | IEC 60068-2-64 |
| przyśpieszenie | 100 g |
| badanie | Zaszokować |
| Standard testowy | Norma EN 60068-2-6 |
|---|---|
| Aplikacja | Laboratorium B+R |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | AC380V |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
|---|---|
| kierunek wibracji | Oś X, Y, Z |
| przyśpieszenie | 1 proc. |
| Wpływ | 1 kanał |
| Zastosowanie | Przemysł samochodowy |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 2800 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Władza | 380v 3 fazy |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| siła wibracyjna | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | 3 oś |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| siła uderzenia | 12000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
| Standardowy | UN 38.3 IEC 62133 |
| Zastosowanie | Akumulator |
| Przesunięcie | 25 mm |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przesunięcie | 75 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2800 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |