| siła sinusoidalna | 60000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa lub x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 2700 Hz |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
|---|---|
| Kierunek wibracji | Oś X, Y, Z |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Aplikacja | Przemysł motoryzacyjny |
| Wejście | 1 kanał |
| Częstotliwość | 5 Hz ~ 3500 Hz |
|---|---|
| przyśpieszenie | 100 g |
| kierunek wibracji | Oś X, Y, Z |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy i bateria litowo-jonowa |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Aplikacja | Laboratorium B+R |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
| Strefa testowa | 1500L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -70 ~ + 180 stopni |
| Wytrząsarka wibracyjna | 3KN ~ 100KN w zależności od potrzeb |
| Moc | 380V |
| Tryb wibracji | sinus, losowy, szok |
| siła sinusoidalna | 50000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa lub x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 2700 Hz |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła wibracji | 30000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Zastosowanie | pakiet baterii |
| spełniać normy | IEC62133 |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8 m/s |
| displacement | 65mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 600kg |
| Podanie | materila, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| Napięcie | 380V |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł wojskowy, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |