| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Władza | Elektroniczny |
| kierunek wibracji | wibracje poziome |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Czujnik przyspieszenia | 1 proc. |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 3 Hz do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Bezpośrednio | x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Wsparcie dostosowane | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| siła wibracyjna | Dostosowane |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| siła sinusoidalna | 3000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | pionowy |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| Dostosowane wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | ASLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Władza | Elektroniczny |
| świadectwo | ISO 9001:2008 |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| fabryka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| break | ASLi |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |