| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Władza | 380v 3 fazy |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa |
| Moc | 380 V 3 faza |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa lub x, y, z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Moc | 380 V 3 faza |
| Częstotliwość | 3 ~ 2800 Hz |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Władza | 380v 3 fazy |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Władza | 380v 3 fazy |
| siła sinusoidalna | 3000n do 200000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Przyśpieszenie | 100G |
| sinusoidalna siła | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,8m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Moc | 380 v 3 fazy |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 gramów |