| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 2800 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Władza | 380v 3 fazy |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| frequency | 3~3500HZ |
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical+horizontal vibration |
| power | 380v 3 phase |
| siła sinusoidalna | 2000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Władza | 380v 3 fazy |
| Strefa testowa | 1000L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -70 ~ + 150 stopni |
| Zakres wilgotności | 20~98% |
| skater | Otrząsacz wibracyjny |
| Tryb wibracji | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa |
| Moc | 380 V 3 faza |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Strefa testowa | 1000L |
|---|---|
| Zakres temperatury | -40 ~ + 150 stopni |
| Zakres wilgotności | 20~98% |
| skater | Otrząsacz wibracyjny |
| Tryb wibracji | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| Wibracja | wibracje pionowe |
| Rozmiar tabeli | 600x600mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Częstotliwość | 5-3000 Hz |
| siła wibracji | 6000N |
|---|---|
| Wibracja | wibracje pionowe |
| Rozmiar tabeli | 600x600mm |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Częstotliwość | 5-3000 Hz |