| kierunek wibracji | Pionowe lub poziome |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalne i losowe |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Rozmiar tabeli | 600*600mm |
| Zastosowanie | Automobilowy |
| siła sinusoidalna | 3000N do 200000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| przyśpieszenie | 100 gramów |
| Norma testowa | Norma EN 60068-2-6 |
|---|---|
| Zastosowanie | akumulator litowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| świadectwo | ISO 9001:2015 |
| Funkcja | Test drgań sinusoidalnych |
| kierunek wibracji | Pionowo i poziomo |
|---|---|
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kontroler | Venzo-820 |
| Zastosowanie | LED, części samochodowe |
| siła wibracji | 10000N |
|---|---|
| Zastosowanie | Pakiet |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Norma testowa | ISTA |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła wibracyjna | 6000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | pionowo + poziomo |
| Aplikacja | Urządzenia elektryczne |
| Inna nazwa | Otrząsacz wibracyjny |
| test | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| Kierunek wibracji | Pionowy |
| Prędkość | 1,6 m / s |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |
| częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| Nazwa produktu | układ do testów wibracyjnych |