| sine force | 10000N |
|---|---|
| vibration direction | X,Y,Z Three Axis |
| acceleration | 100g |
| test standard | MIL STD 810G |
| Displacement | 100mm |
| siła sinusoidalna | 3000n do 200000n |
|---|---|
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Przyśpieszenie | 100G |
| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Aplikacja | Laboratorium |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Battery Pack |
| frequency | 3~2500hz |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Moc | 380 V 3 faza |
| Maksymalny rozmiar twornika | 450 mm |
|---|---|
| Norma testowa | MIL-STD-810, RTCA DO-160 |
| Maksymalny rozmiar stołu | 1500*1500mm |
| Funkcja | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Model | Seria ES |
| siła wibracyjna | 30000N |
|---|---|
| Kierunek wibracji | pionowe poziome |
| Aplikacja | Części samochodowe |
| Przemieszczenie | 51mm |
| Rozmiar tabeli | 1000*1000 mm |
| siła sinusoidalna | 60000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracja pionowa lub x, y, z |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 2700 Hz |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Aplikacja | Części elektryczne |
| siła sinusoidalna | 20000N |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| maks. prędkość | 2,0 m/s |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |