| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 180 kg |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 180 kg |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Norma testowa | norma iec 60068 |
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przesunięcie | 100mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 80 mm lub dostosowane |
| Kierunek wibracji | pionowe lub x, y, z |
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
|---|---|
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kontroler | Venzo-820 |
| Aplikacja | LED, części samochodowe |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | Trójosiowy |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Norma testowa | MIL STD 810G |
| Przesunięcie | Sinusoidalne i losowe duże przemieszczenie |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Władza | Elektroniczny |
| kierunek wibracji | wibracje poziome |
| Fala wibracyjna | Testy wstrząsów i wibracji |
| Czujnik przyspieszenia | 1 proc. |
| siła wibracji | 20KN |
|---|---|
| kierunek wibracji | wibracje poziome |
| Aplikacja | Automobilowy |
| Stosowanie | test wibracji o wysokiej częstotliwości |
| norma testowa | MIL STD 810G |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Znamionowa siła sinusoidalna | 20000n |
| Znamionowa siła losowa | 20000n |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| Max. Przyśpieszenie | 100G |