| Siła szoku | 1200N |
|---|---|
| kierunek wibracji | test drgań pionowych poziomych |
| Standard | Standard ISTA |
| Aplikacja | Opakowanie |
| przemieszczenie | 25mm |
| siła wibracji | 30KN |
|---|---|
| Zastosowanie | akumulator, części samochodowe |
| Norma testowa | Norma MIL-STD |
| przyśpieszenie | 100 g |
| badanie | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 3 Hz do 2500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| bezpośrednio | x, y, z |
| poruszające się zwijanie | 30 kg |
| Zakres częstotliwości | 3-3000 Hz |
|---|---|
| Prędkość znamionowa | 1,8 m/s² |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ładowanie maksymalne | 70 kg |
| Typ | XYZ |
| siła sinusoidalna | 30000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 100 mm |
| Przyśpieszenie | 100G |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| kierunek wibracji | 3-osiowy |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 5~2000 Hz |
| Standard | ISO16750 |
| przemieszczenie | 51mm |
| ciężar cewki ruchomej | 14 kg |
| siła wibracyjna | Dostosowane |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
|---|---|
| ciężar cewki ruchomej | 3,5 kg |
| Moc wentylatora chłodzącego | 3kW |
| Zasilacz | AC380V |
| Kierunek wibracji | Pionowo + Poziomo |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Kierunki wibracji | Trzy kierunki wolne wibracje |
| Czujnik przyspieszenia | 1 szt |
| Kanał wejściowy | 1 kanał |