| Indywidualne wsparcie | OEM |
|---|---|
| fabryka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| Dokładność | 0.1 |
|---|---|
| Moc | 10 kW |
| Klasa ochrony | IP55 |
| Woltaż | 380 V |
| Maksymalne przyspieszenie | 1000 m/s2 (bez obciążenia) |
| vibration wave | sine |
|---|---|
| application | Packaging |
| acceleration | 100g |
| displacement | 25mm |
| controller | VENZO |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Ładowanie | 500 KG |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe + poziome |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| Fala wibracyjna | Losowe testy wibracji |
|---|---|
| Zastosowanie | Pakiet |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Przesunięcie | 25 mm |
| Kontroler | WENZO |
| kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
|---|---|
| Częstotliwość | 5 ~ 3000 Hz |
| fala wibracyjna | sinus, losowy, szok |
| Kontroler | Venzo-820 |
| Aplikacja | diody LED, części samochodowe |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| przemieszczenie | 51mm |
| Aplikacja | Bateria |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |