| Zakres częstotliwości | 5Hz do 3500 Hz |
|---|---|
| Max. Przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie uderzenia | 25 mm |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| Zakres częstotliwości | 5Hz do 3500 Hz |
|---|---|
| Max. Przyśpieszenie | 1000m/s2 |
| Max. prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie uderzenia | 25 mm |
| ciężar cewki ruchomej | 6,5 kg |
| siła sinusoidalna | 20000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Kierunek wibracji | Pionowe i poziome |
| Przyśpieszenie | 100g |
| Częstotliwość | 3 ~ 3000 Hz |
| siła sinusoidalna | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,8 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowe poziome wibracje |
| Władza | 380v 3 fazy |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| frequency | 3~3500HZ |
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical+horizontal vibration |
| power | 380v 3 phase |
| siła sinusoidalna | 10000n |
|---|---|
| Moc | Elektroniczny |
| Kierunek wibracji | wibracje poziome |
| Fala wibracyjna | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Czujnik przyspieszenia | 1 szt |
| Zastosowanie | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| napięcie | 380v |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą, kons |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wykorzystane branże | Przemysł militarny, cywilny, AGD, motoryzacja, części zamienne, elektronika, lotnictwo |
| sinusoidalna siła | 10000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,8m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe |
| Moc | 380 v 3 fazy |
| Aplikacja | materiały, części samochodowe, opakowania, produkty gospodarstwa domowego |
|---|---|
| woltaż | 380 V |
| Zapewniona obsługa posprzedażna | Wsparcie techniczne wideo, wsparcie online, inżynierowie dostępni do serwisowania maszyn za granicą, |
| Gwarancja | 1 rok |
| Obowiązujące branże | Przemysł wojskowy, cywilny, sprzęt elektroniczny, motoryzacyjny, części zamienne, elektronika, lotni |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |