| siła sinusoidalna | 3000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | Pionowa |
| przyśpieszenie | 100 g |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| Władza | Elektroniczny |
|---|---|
| siła wibracji | 6000N |
| Materiał opakowaniowy | Obudowa z polidrewna |
| Wibracja | 3 osie |
| Platforma | 600*600mm |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 2,0 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| siła sinusoidalna | 20000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| Ładowanie | 300 kg |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| ładowanie | 250 kg |
| siła sinusoidalna | 40KN |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przesunięcie | 51 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 2000 Hz |
| ładowanie | 500 KG |
| siła wibracyjna | Dostosowane |
|---|---|
| Marka | Asli |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Moc | Elektroniczny |
| Certyfikat | ISO 9001: 2008 |
| świadectwo | ISO 9001:20015, CE |
|---|---|
| Wibracja | 3 osie |
| siła wibracji | niestandardowe |
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
| Standardowy | ISO 16750 |
| siła sinusoidalna | 3000N ~ 150000N |
|---|---|
| Wymiar | 730 * 550 * 650 mm L * W * H lub dostosowane |
| Rozmiar tabeli | 300*300mm |
| Aplikacja | Części samochodowe |
| Moc | AC380V, 3 fazy 5 linii |