| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Przemieszczenie | 25 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| załadunek | 180 kg |
| siła sinusoidalna | 40000N |
|---|---|
| Prędkość | 1,8 m/s |
| Przemieszczenie | 65 mm |
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Załadunek | 500 kg |
| ciężar ruchomej cewki | 14 kg |
|---|---|
| Siła wstrząsu | 1000kgf(10000N) |
| Maksymalne obciążenie | 270 KG |
| Tryb | Wyszukiwanie sinusoidalne, losowe, szokowe, rezonansowe i zatrzymanie |
| Maksymalne przyspieszenie | 100 gramów |
| siła wibracji | 3000N |
|---|---|
| kierunek wibracji | wertykalny horyzontalny |
| Zastosowanie | części elektroniczne |
| Inne nazwy | Stół wibracyjny |
| badanie | sinusoidalny, przypadkowy, szok |
| Rozmiar tabeli | niestandardowe |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| Władza | 750 W |
| napięcie | 380 V/50 Hz |
| Norma testowa | Mil-std-810, IEC60068-2-64,RTCA DO-160,IEC 61373 |
| siła sinusoidalna | 6000N |
|---|---|
| Częstotliwość | 3~3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x,y,z |
| Moc | 380v 3 fazy |
| siła sinusoidalna | 6000n |
|---|---|
| Częstotliwość | 3 ~ 3500 Hz |
| Prędkość | 1,6 m/s |
| Kierunek wibracji | wibracje pionowe lub x, y, z |
| Moc | 380 V 3 faza |
| Zakres częstotliwości | 3-3500 HZ |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Władza | 750 W |
| Norma testowa | Mil-std-810, IEC60068-2-64,RTCA DO-160,IEC 61373 |
| Materiał | stali |
| Sine Force | 6000N |
|---|---|
| częstotliwość | 3-3500 Hz |
| Przyśpieszenie | 100 gramów |
| Ekspander pionowy | 500 * 500 mm |
| Poziomy stół ślizgowy | 500 * 500 mm |
| metoda wibracyjna | Wibracje sinusoidalne i losowe |
|---|---|
| Znamionowa siła sinusoidalna | 20000n |
| Znamionowa siła losowa | 20000n |
| Zakres częstotliwości | 3 ~ 3500 Hz |
| Max. Przyśpieszenie | 100G |